FAQ

LOVESTREAM Festival 2023

Kedy sa koná LOVESTREAM Festival 2023

LOVESTREAM festival potrvá od 18. do 20. augusta 2023.
(pozn. brány festivalu sa zatvoria v pondelok o 12.00 hod.)

Kde sa bude konať LOVESTREAM Festival 2023

Staré letisko Vajnory, Bratislava

Žánrové zameranie

LOVESTREAM je multižánrový festival. Na svoje si prídu všetci: fanúšikovia popu, rocku, rapu, alternatívnej alebo elektronickej hudby.

Otvorenie/zatvorenie brán

Brány festivalu sa otvárajú v piatok 18.augusta (v obedňajších hodinách) a zatvárajú v pondelok 12:00.

Čo všetko sa bude nachádzať v areáli festivalu ?

Zahraniční aj domáci interpreti vystúpia na dvoch veľkých stejdžoch, vďaka čomu získa LOVESTREAM festival svetovú kvalitu. Kempingové mestečko, pitná voda, zdravotné stredisko, gastro stánky, parkovacie státie, oddychové a iné zážitkové aktivity, zábavný park, detská zóna, VIP zóna a mnohé ďalšie atrakcie sú samozrejmosťou.

Ako sa bude dať na festivale platiť?

Pri vstupe do areálu každý návštevník dostane digitálnu peňaženku v podobe náramku, pomocou ktorého bude môcť platiť všetky služby, atrakcie a gastro na festivale. Samozrejmosťou je aj možnosť dobíjať si túto peňaženku počas festivalu. LOVESTREAM bude teda úplne cashless.

Line-up

Aký je festivalový line-up?

Headlinerom festivalu je kapela IMAGINE DRAGONS, ktorá vystúpi v nedeľu, 20. augusta 2023.
Kompletný program nájdete TU.

Ako dlho bude hrať kapela Imagine Dragons?

Zavíta k nám so svojou plnohodnotnou koncertnou šou plnou hitov MERCURY WORLD TOUR, ktorá trvá 90 minút.

Dobrovoľníci, umelci, dodávatelia

Ako sa stať dobrovoľníkom na LOVESTREAM Festivale 2023 ?

Ak máte záujem byť súčasťou nášho tímu, kontaktujte nás na dobrovolnici@lovestream.sk , pošlite životopis a napíšte nám pár viet o sebe.

Ako účinkovať na festivale ?

Ak máte záujem o vystupovanie na festivale, kontaktujte nás na nás na artists@lovestream.sk a v prípade záujmu sa ozveme.

Ako sa stať dodávateľom ?

Máte záujem predávať občerstvenie, výrobky alebo iné služby na festivale? Kontaktujte nás na vendors@lovestream.sk a v prípade záujmu sa ozveme.

Vstupenky

Kde kúpiť vstupenky

Vstupenky možno zakúpiť výlučne cez náš festivalový e-shop a sieť Ticketportal . Za pravosť vstupeniek zakúpených mimo uvedených miest neručíme.

Aké sú typy vstupeniek

V ponuke sú rôzne typy vstupeniek, od jednodňovej po 3 dňovú permanentku. Okrem toho, je možné zakúpiť si i vstupenku VIP. Celú ponuku vstupeniek nájdete TU.

Aké sú podmienky na vstup pre deti

Dieťa do 1 roka má vstup na festival zadarmo. Pre deti do 6 rokov je k dispozícii na zakúpenie vstupenka KIDS. Ostatné deti nad 6 rokov sú povinné disponovať štandardnou vstupenkou. Osobám, ktoré majú menej ako 14 rokov, je povolený vstup na festival len v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu.
KIDS. vstupenky platia aj do sektoru VIP.
Na preukázanie veku dieťaťa je potrebný doklad, napr. jeho karta poistenca.

Čo zahŕňa vstupenka VIP

VIP vstupenka zahŕňa samostatný vchod na festival, vyhradený VIP priestor v tesnej blízkosti hlavného stejdžu s perfektným výhľadom. VIP zóna bude disponovať vlastnou gastrozónou (bufety, bar) a samostatnými toaletami.

Zľavnená vstupenka pre držiteľov preukazu ZŤP

Držitelia ZŤP preukazov majú nárok na zľavnenú ZŤP vstupenku. Majiteľ ZŤP vstupenky je povinný predložiť svoj ZŤP preukaz pri vstupe na festival.
Sprievod držiteľov ZŤP musí mať zakúpenú štandardnú vstupenku.

Vrátenie či výmena vstupenky

Refundáciu vstupeniek neuskutočňujeme.
Ak sa v prípade nepredvídateľných udalostí na našej strane festival zruší/presunie, bude vám cena za vstupenku vrátená v plnej hodnote na vyžiadanie, resp. presunutá platnosť na ďalší ročník. Vstupenka nie je viazaná na konkrétne meno, je prenosná na iné osoby.

Ako postupovať v prípade, že e-mail so zakúpenou vstupenkou neprišiel

Doručenie e-mailu so vstupenkami môže trvať maximálne 24 hodín. Skontrolujte si prosím v e-mailovej schránke priečinok SPAM/Reklama.

Ak sa tu Vaše vstupenky nenachádzajú:
- Kontaktujte priamo predajcu Ticketportal, v prípade že ste vstupenky zakúpili tam.
- Ak ste kupovali priamo cez webstránku www.lovestream.sk, kontaktujte nás na: tickets@lovestream.sk.

Nutnosť tlače vstupeniek

Je postačujúce, ak vstupenky ukážete v elektronickej forme s QR kódom.

Pohyb na festivale

Ako funguje vstup do areálu a jeho opustenie ?

Všetci návštevníci preukázaním platnej vstupenky dostanú pri príchode na festival festivalový náramok s QR kódom, ktorý je neprenosný. Pre umožnenie vstupu a zotrvanie v areáli festivalu je návštevník povinný mať náramok po celý čas trvania festivalu na ruke.
S týmto náramkom môže návštevník vchádzať a vychádzať z areálu kedykoľvek.

Pohyb na festivale, sedenie

Nakoľko sa festival koná na veľkej voľnej ploche, návštevník sa môže pohybovať kdekoľvek v rámci areálu (mimo VIP zóny, ak nedisponuje touto vstupenkou). Tribúny a vyhradené miesta na sedenie nie sú k dispozícii.

Lekárska starostlivosť

Zdravotnícke stredisko

Zdravotnícke stredisko sa bude nachádzať priamo v areáli festivalu. V prípade potreby si návštevníci budú môcť kúpiť lieky priamo v lekárni. Práve tam si zároveň môžu uskladniť svoje vlastné lieky v chladiacich boxoch.

Cestovanie a parking

Aké sú možnosti parkovania ?

K dispozícii budú parkovacie plochy, pre ktoré je potrebné zakúpiť si parkovací lístok. O ich predaji Vás budeme informovať.

Ako je to s verejnou dopravou ?

Informácie budeme priebežne dopĺňať.

Ubytovanie a kemping

Bude v areáli možné kempovať ?

Areál bude disponovať stanovým mestečkom. Viac nájdete v sekcii Služby. (Táto služba, bude spoplatnená nad rámec štandardných vstupeniek. )

Gastro

Občerstvenie a nápoje v areáli

V areáli festivalu bude dostatok stánkov s rôznym občerstvením, výberom typických nezabudnuteľných festivalových jedál vhodných aj pre najmenších účastníkov festivalu, a bohatou ponukou alko aj nealko nápojov. Pri vstupe do areálu každý návštevník dostane digitálnu peňaženku v podobe náramku, pomocou ktorého bude môcť platiť všetky služby, atrakcie a gastro na festivale. Samozrejmosťou je aj možnosť dobíjať si túto peňaženku počas festivalu. LOVESTREAM bude teda úplne cashless.

Vlastné nápoje na festivale

Návštevníci môžu vchádzať do festivalového areálu s vlastnými nealkoholickými nápojmi v plastových fľašiach. Sklenené fľaše a vlastný alkohol sú však v celom areáli zakázané.