Trusted by Ethereum Code Trading

FAQ

Dôležité informácie pre každého návštevníka

Kedy sa koná LOVESTREAM Festival 2023?

LOVESTREAM festival potrvá od 18. do 20. augusta 2023.

Kde sa koná LOVESTREAM Festival 2023?

Staré letisko Vajnory, Bratislava

Kedy to celé vypukne? Kedy otvárame brány?

Brány festivalu sa otvárajú v piatok 18. augusta o 12:00 a zatvárajú sa v pondelok 21. augusta o 12:00. K dispozícii sú dva vchody, jeden vchod pre držiteľov klasických vstupeniek a jeden vchod pre držiteľov VIP vstupeniek.

Čo ma čaká pri vstupe do areálu festivalu?

Pri vstupne do areálu budú všetci návštevníci podrobení bezpečnostnej kontrole.
Všetci návštevníci dostanú po preukázaní platnej vstupenky pri príchode na festival festivalový náramok s QR kódom. Pre umožnenie vstupu a zotrvanie v areáli festivalu je návštevník povinný mať náramok po celý čas trvania festivalu na ruke. S týmto náramkom môže návštevník kedykoľvek vchádzať a vychádzať z areálu.

Čo mám zakázané priniesť do areálu festivalu?

Drogy, toxické a omamné látky, sklené nádoby, plechovky, plastové fľaše, výbušné látky – trhaviny, pyrotechnika, zbrane – strelné, sečné, nože, nožnice, záznamové zariadenia a to dátové, obrazové a zvukové (s výnimkou mobilného telefónu), dáždniky, párty stany, nadrozmerná batožina (max rozmer veľkosť A3/13L), bicykle, kolobežky, longboard/skateboard, teleskopické tyče, vrátane selfie tyčí, laserové ukazovátka.


Ďalej je účastníkom festivalu zakázané:
• Vylepovat a rozdávať akékoľvek propagačné materiály, či vykonávať iné marketingové aktivity bez povolenia organizátora
• Fotografovat a vytvárať zvukové a obrazové záznamy profesionálnou technikou (Fotografovanie je povolené iba vopred akreditovaným fotografom)
• Liezť či preliezať stavby a zariadenia v priestore akcie – fasády, ploty, steny, stĺpy, strechy a iné konštrukcie

Bezpečnostná služba má právo vykázať z areálu neautorizovaných predajcov, osoby narušujúce pokojný priebeh festivalu a návštevníkov bez platného identifikačného náramku.

Môžem si priniesť vlastné jedlo a nápoje?

Do areálu nie je dovolené vchádzať s vlastnými fľašami, či nápojmi (ani v plastovej fľaši) alebo vlastným jedlom. Hneď za bránami festivalu bude k dispozícii pitná voda alebo budete mať možnosť zakúpiť si želaný nápoj v početných baroch a gastro stánkoch v areáli festivalu. Sľubujeme, že o pitný režim núdza nebude!
Pri čakaní v rade na vstup môžete mať pri sebe vlastný nápoj na osvieženie, fľašku ale budete musieť pri kontrole na bráne odovzdať.
Sme si vedomí, že na tlačených lístkoch je chybná informácia, že bude povolené vnášať do festivalu vlastné nápoje, no z bezpečnostných dôvodov sme tento bod prehodnotili a zmenili.

Môžem si priniesť skladaciu stoličku?

Malú skladaciu stoličku si priniesť môžete.

Je na festival povolený vstup so zvieraťom?

Na festival je z bezpečnostných dôvodov zakázané vstupovať so psami a inými zvieratami s výnimkou asistenčných psov zdravotne postihnutých osôb.

Ako sa bude dať na festivale platiť?

Lovestream festival bude cashless. Pri vstupe do areálu každý návštevník dostane digitálnu peňaženku v podobe náramku, pomocou ktorého bude môcť platiť všetky služby, atrakcie, jedlo a nápoje na festivale. Pri platení na festivale teda nebudete potrebovať žiadne peniaze.
Kredit si môžete dobiť už pred festivalom cez tento link , obdržíte QR kód, ktorý aktivujete na dobíjacom mieste na festivale. Druhá možnosť je dobiť si náramok priamo na festivale v hotovosti alebo platobnou kartou na dobíjacom mieste. Pokiaľ všetko neminiete, o zbytok kreditu neprídete. O vrátenie zostatku na bankový účet si môžete bezplatne požiadať až do 14 dní po ukončení akcie.
👉 Dobite si kredit už teraz na tomto linku
👉Stiahnite si aplikáciu už teraz cez App Store
👉Stiahnite si aplikáciu už teraz cez Google Play
👉Viac info o aplikácii NFCtron: www.nfctron.com/cs

Čo s batožinou počas festivalu?

Do areálu nie je možné priniesť batožinu, na to je určená úschovňa batožiny. Povolený rozmer pre vstup do areálu je max veľkosť do A3. Z dôvodu bezpečnosti nie je dovolené priniesť do areálu dáždnik. Ak chcete mať svoje veci v bezpečí, na podstránke Vstupenky v časti Ubytovanie si môžete za 35 € prenajať uzamykateľnú Lock-Inn skrinku v stráženom priestore v areáli festivalu. Počet skriniek je limitovaný.

Čo ak niečo stratím? Kde nájdem Straty a nálezy?

Na festivale sa nachádzajú Straty a nálezy hneď pri vstupe na festival. Informujte sa prosím na mieste.

Doprava na festival a parkovanie

Ako sa dostanem na festival?

Na festival sa dostanete prostredníctvom bratislavskej MHD na zastávku OC Vajnory, osobným autom (potrebné zakúpiť si parkovanie), taxíkom alebo na bicykli na adresu Staré letisko Vajnory. Detailné informácie k doprave nájdete na podstránke Doprava.

Ako je to s verejnou dopravou v Bratislave?

Pri ceste na Lovestream je vašou koncovou zastávkou: OC Vajnory
Autobusové linky smerujúce ku koncovej zastávke: 52, 53, 56, X56, 65

Môžete využiť linku elektičky č.4 na Zlaté piesky a odtiaľ linku 56 a X56 na zastávku OC Vajnory
Môžete využiť linku električky č.3 do Rače (Detvianska) a odtiaľ linky 52, 56, X56 na zastávku OC Vajnory
Nočná doprava po skončení Lovestreamu bude zabezpečená autobusmi linky X56 z OC Vajnory na Zlaté piesky a odtiaľ električkami N2 cez Trnavské mýto na Hlavnú stanicu. Detailné informácie k doprave nájdete na podstránke Doprava.

Aké sú možnosti parkovania?

Pre návštevníkov máme dispozícii limitovaný počet parkovacích miest. Zakúp si svoje parkovacie miesto na festivale už dnes na našom webe v časti Vstupenky - Doprava.

Pohyb na festivale

Ako funguje vstup do areálu a jeho opustenie?

Všetci návštevníci dostanú po preukázaní platnej vstupenky pri príchode na festival festivalový náramok s QR kódom, ktorý je neprenosný. Pre umožnenie vstupu a zotrvanie v areáli festivalu ste povinný mať náramok po celý čas trvania festivalu na ruke. S týmto náramkom môžete vchádzať a vychádzať z areálu kedykoľvek. Náramok odovzdáte až po skončení celého festivalu alebo vášho festivalového dňa.

Kde sa môžem v rámci areálu pohybovať?

Nakoľko sa festival koná na veľkej voľnej ploche, návštevník sa môže pohybovať kdekoľvek v rámci areálu (mimo VIP zóny, ak nedisponuje touto vstupenkou). Tribúny a vyhradené miesta na sedenie nie sú k dispozícii.

Čo všetko sa bude nachádzať v areáli festivalu?

Zahraniční aj domáci interpreti vystúpia na troch veľkých stejdžoch – Hlavný Stage, Ministry of Fun Stage a GLO Air Stage, vďaka čomu získa LOVESTREAM festival svetovú kvalitu. Pripravené je aj kempingové mestečko, pitná voda, zdravotné stredisko, gastro stánky, parkovacie státie, oddychové a iné zážitkové aktivity, zábavný park, detská zóna, VIP zóna a mnohé ďalšie atrakcie a aktivity. Viac info ku programu nájdete tu.

Aký terén je v areáli festivalu?

V areáli festivalu je trávnatý terén, čomu odporúčame prispôsobiť aj obuv.

Kde nájdem mapu festivalu?

Mapu festivalu nájdeš na podstránke Mapa.

Ubytovanie a kemping

Je v areáli možné stanovať?

Areál bude disponovať vlastným vopred pripraveným stanovým mestečkom Tent Inn priamo v areáli Vajnorského letiska. Je k dispozícii od piatku 12:00 do pondelka 12.00 hod. Pre vaše pohodlie je umiestnené priamo v areáli festivalu spolu so sprchami a toaletami a je strážené SBS službou. Stan v stanovom mestečku je potrebné si vopred zarezervovať na našom webe v časti Vstupenky – Ubytovanie.

Na výber máme:
- Classic aj Black & Fresh stany pre 2-3 osoby
- Luxusný Air Bed nafukovací matrac

Navyše ponúkame parkovanie pre auto s možnosťou postaviť si vlastný stan hneď vedľa (Camping + parking). V tomto prípade je potrebné si vopred zakúpiť parkovacie miesto Camping + parking v hodnote 40 € na našom webe v časti Vstupenky - Doprava.

Poslednou možnosťou je priniesť si vlastný stan, ktorý si budete mať možnosť postaviť v zóne pre Public camping. V areáli sa bude nachádzať WC a sprcha. Organizátor nezodpovedá za straty cenných vecí, pre ich uskladnenie odporúčame rezervovať strážené skrinky Lock-Inn v časti Vstupenky - Ubytovanie.

Môžem si priniesť vlastný stan?

Vlastný stan si priniesť môžete.
Máte dve možnosti:

1. Zakúpiť si parkovacie miesto s možnosťou postaviť si vlastný stan hneď vedľa (Camping + parking) v hodnote 40 € na našom webe v časti Vstupenky - Doprava. Pre vaše pohodlie je plocha pre Parking + Camping umiestnená priamo v areáli festivalu spolu so sprchami a toaletami a je strážené SBS službou.

2. Priniesť si vlastný stan, ktorý si budete mať možnosť postaviť v zóne pre Public camping. V areáli sa bude nachádzať WC a sprcha. Organizátor nezodpovedá za straty cenných osobných vecí, pre ich uskladnenie odporúčame rezervovať strážené skrinky Lock-Inn v časti Vstupenky - Ubytovanie.

Môžem spať v aute?

V aute spať môžete, musíte mať iba zákupné parkovacie státie. Navyše ponúkame možnosť rezervovať si nafukovací matrac Airbed pre dve osoby, ktorý je možné umiestniť aj do kufra väčšieho auta. Rezervovať si ho môžete v časti v Vstupenky - Ubytovanie.

Jedlá a nápoje

Aké budú na festivale možnosti občerstvenia?

V areáli festivalu bude dostatok stánkov s rôznym občerstvením, výberom typických nezabudnuteľných festivalových jedál vhodných aj pre najmenších účastníkov festivalu. K dispozícii bude 30 barov s ponukou alko aj nealko nápojov.


Pri vstupe do areálu každý návštevník dostane digitálnu peňaženku v podobe náramku, pomocou ktorého bude môcť platiť všetky služby, atrakcie a gastro na festivale. LOVESTREAM bude teda úplne cashless.
👉 Dobite si kredit už teraz na tomto linku
👉Stiahnite si aplikáciu už teraz cez App Store
👉Stiahnite si aplikáciu už teraz cez Google Play

Môžem si na festival priniesť vlastné jedlo a nápoje?

Do areálu nie je dovolené vchádzať s vlastnými fľašami, či nápojmi (ani v plastovej fľaši) alebo vlastným jedlom. Hneď za bránami festivalu bude k dispozícii pitná voda alebo budete mať možnosť zakúpiť si želaný nápoj v početných baroch a gastro stánkoch v areáli festivalu. Sľubujeme, že o pitný režim núdza nebude!
Pri čakaní v rade na vstup môžete mať pri sebe vlastný nápoj na osvieženie, fľašku ale budete musieť pri kontrole na bráne odovzdať.
Sme si vedomí, že na tlačených lístkoch je chybná informácia, že bude povolené vnášať do festivalu vlastné nápoje, no z bezpečnostných dôvodov sme tento bod prehodnotili a zmenili.

Bude sa na festivale predávať alkohol?

K dispozícii bude alkohol aj čapované pivo. Dokonca si počas festivalu budete môcť vychutnať Vinnú cestu s vinármi z Malých Karpát.

Platenie na festivale – Lovestream je cashless

Ako sa bude dať na festivale platiť?

Lovestream festival bude cashless. Pri vstupe do areálu každý návštevník dostane digitálnu peňaženku v podobe náramku, pomocou ktorého bude môcť platiť všetky služby, atrakcie, jedlo a nápoje na festivale. Pri platení na festivale teda nebudete potrebovať žiadne peniaze.

Kredit si môžete dobiť už pred festivalom cez tento link, obdržíte QR kód, ktorý aktivujete na dobíjacom mieste na festivale.
Druhá možnosť je dobiť si náramok priamo na festivale v hotovosti alebo platobnou kartou na dobíjacom mieste.
Pokiaľ všetko neminiete, o zbytok kreditu neprídete. O vrátenie zostatku na bankový účet si môžete bezplatne požiadať až do 14 dní po ukončení akcie.

👉 Dobite si kredit už teraz na tomto linku
👉Stiahnite si aplikáciu už teraz cez App Store
👉Stiahnite si aplikáciu už teraz cez Google Play
👉Viac info o aplikácii NFCtron: www.nfctron.com/cs

Kde si môžem dobiť kredit online pred festivalom?

Kredit si môžete dobiť priamo cez tento link. Po dobití obdržíte QR kód. Po príchode na festival sa vydajte na dobíjacie miesto, predložte QR kód na dobitie a náramok s čipom si jednoducho aktivujte!

Dobil som si kredit online, dostal som QR kód, čo ďalej?

Po príchode na festival sa vydajte na dobíjacie miesto, predložte QR kód na dobitie a náramok s čipom si jednoducho aktivujte!

Kde si môžem dobiť kredit na festivale?

Kredit na festivale si môžete dobiť na ktoromkoľvek z dobíjacích miest v hotovosti alebo platobnou kartou. Poplatok za prvé dobitie je 2 EUR. Po dobití na mieste si nezabudnite uschovať tlačený informačný papier, ktorý vám neskôr poslúži na vrátenie zostatku.

Kde si stiahnem mobilnú aplikáciu NFCtron?

👉Stiahnite si aplikáciu už teraz cez App Store
👉Stiahnite si aplikáciu už teraz cez Google Play
Stiahnite si do vášho telefónu mobilnú aplikáciu NFCtron, načítajte aktivovaný čip a sledujte svoju spotrebu ešte pohodlnejšie! Vďaka aplikácii navyše môžete hodnotiť objednávky pomocou hviezdičiek s komentárom a dať nám feedback pre ďalšie ročníky. Okrem toho si tu do 14 dní po ukončení akcie môžete najjednoduchšie zažiadať o vrátenie zvyšného kreditu späť na váš bankový účet.

V mobilnej aplikácii NFCtron sa kredit dobiť nedá, slúži iba na kontrolu zostatku. Do aplikácie je potrebné načítať až aktivovaný čip.

Prečo odporúčame dobiť si kredit online pred festivalom?

Dobitie kreditu online je zdarma:

Dobijete si kredit zdarma online cez NFCtron a vyhnete sa tak prípadnému zástupu ľudí.
Nezaplatíte nič naviac.
Dobitý náramok s čipom obdržíte na dobíjacom mieste po tom, čo predložíte QR kód, ktorý po dobití dostanete - nájdete ho vo svojom profile NFCtron.


Dobitie kreditu na akcii

Peniaze si dobijete hotovosťou alebo kartou na označenom dobíjacom mieste.
Aktivačný poplatok za prvé dobitie sú 2 eurá.
Obdržíte informačný papier s odkazom a QR kódom, ktorý si dôkladne uchovajte pre kontrolu zostatku a vrátenia zvyšného kreditu.

Ako zistím zostatok kreditu?

Po každej objednávke vám predajca ukáže zostatok. Zostatok taktiež vidíte v mobilnej aplikácii NFCtron, a to jednoducho pomocou načítania čipu alebo v online účtenke naskenovaním QR kódu z vytlačeného informačného papiera, ktorý obdržíte, pokiaľ ste si kredit prvýkrát dobili až na akcii.

Z akcie mi zostal kredit, ako si ho môžem vrátiť?

Vrátenie zostatku kreditu je zdarma a bez obmedzenia na účty vedené v CZK i v EUR. Stačí si oň pár klikmi požiadať prostredníctvom vašej online účtenky z miesta akcie, cez NFCtron Tickets alebo pomocou mobilnej aplikáciie NFCtron. Peniaze vraciame na bankový účet do 3. Septembra 2023. Peniaze v hotovosti nevraciame.

Neviete si rady? Pomôže vám videonávod alebo support tím NFCtron.

Je možné vrátiť peniaze z viac náramkov s čipom na 1 bankový účet?

Peniaze na 1 bankový účet je možné z bezpečnostných dôvodov vrátiť z maximálne 2 čipov. Pokiaľ potrebujete z akýchkoľvek dôvodov vrátiť peniaze z 3 a viac čipov na 1 bankový účet, kontaktujte, prosím, NFCtron na info@nfctron.com.

Je možné využiť čip z inej akcie alebo festivalu?

Nie, náramok s čipom slúži zároveň ako identifikačná páska a obdržíte ho pri preukázaní platnej vstupenky. Je vyrobený špeciálne pre Lovestream Festival, a tak využitie náramku s čipom z inej akcie nie je možné.

Na koho sa obrátiť v prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov?

Na akcii sa obráťte na NFCtron TOP-UP point, kde nájdete zaškolený personál, ktorý vám s čímkoľvek pomôže a zodpovie na všetky otázky.
V prípade otázok po akcii kontaktujte priamo NFCtron cez info@nfctron.com.

Čo sa stane, keď náramok stratím?

Náramok s čipom je navrhnutý pre viacdenné akcie a festivaly, kde slúži aj ako identifikačná páska. Preto má na mieru vyrobený uzáver, ktorý nedovolí náramok z ruky zložiť inak než jeho rozstrihnutím. Pokiaľ by sa ale predsa len zadarilo, bezodkladne vyhľadajte na dobíjacích miestach podporu NFCtron, ktorá čip zablokuje a problém s vami individuálne dorieši.

Ako funguje NFCtron?

Dobite si kredit online ešte pred akciou, plaťte priložením čipu k predajnému zariadeniu a sledujte svoju spotrebu v aplikácii! Pokiaľ všetko neminiete, o zbytok kreditu neprídete. O vrátenie zostatku na bankový účet si môžete bezplatne požiadať až do 14 dní po ukončení akcie. Pre ešte lepší prehľad odporúčame využiť mobilnú aplikáciu NFCtron pre Android alebo iOS. Po načítaní čipu pomocou NFC technológie prehľadne uvidíte celú vašu spotrebu aj aktuálny zostatok. Môžete tu taktiež hodnotiť uskutočnené nákupy, dostávať notifikácie o jednotlivých objednávkach a po akcii si zvyšné financie pohodlne vrátite na bankový účet.

Lekárska starostlivosť

Je v areáli zdravotnícke stredisko?

Zdravotnícke stredisko sa bude nachádzať priamo v areáli festivalu. V prípade potreby si návštevníci budú môcť kúpiť lieky priamo v lekárni. Práve tam si zároveň môžu uskladniť svoje vlastné lieky v chladiacich boxoch.

Vstupenky

Kde kúpiť vstupenky

Vstupenky možno zakúpiť výlučne cez náš festivalový e-shop a sieť Ticketportal . Za pravosť vstupeniek zakúpených mimo uvedených miest neručíme.

Aké sú typy vstupeniek

V ponuke sú rôzne typy vstupeniek, od jednodňovej po 3 dňovú permanentku. Okrem toho, je možné zakúpiť si i vstupenku VIP. Celú ponuku vstupeniek nájdete TU.

Aké sú podmienky na vstup pre deti

Dieťa do 1 roka má vstup na festival zadarmo. Pre deti do 6 rokov je k dispozícii na zakúpenie vstupenka KIDS. Ostatné deti nad 6 rokov sú povinné disponovať štandardnou vstupenkou. Osobám, ktoré majú menej ako 14 rokov, je povolený vstup na festival len v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu.
KIDS. vstupenky platia aj do sektoru VIP.
Na preukázanie veku dieťaťa je potrebný doklad, napr. jeho karta poistenca.

Čo zahŕňa vstupenka VIP

VIP vstupenka zahŕňa samostatný vchod na festival, vyhradený VIP priestor v tesnej blízkosti hlavného stejdžu s perfektným výhľadom. VIP zóna bude disponovať vlastnou gastrozónou (bufety, bar) a samostatnými toaletami.

Zľavnená vstupenka pre držiteľov preukazu ZŤP

Držitelia ZŤP preukazov majú nárok na zľavnenú ZŤP vstupenku. Majiteľ ZŤP vstupenky je povinný predložiť svoj ZŤP preukaz pri vstupe na festival.
Sprievod držiteľov ZŤP musí mať zakúpenú štandardnú vstupenku.

Vrátenie či výmena vstupenky

Refundáciu vstupeniek neuskutočňujeme.
Ak sa v prípade nepredvídateľných udalostí na našej strane festival zruší/presunie, bude vám cena za vstupenku vrátená v plnej hodnote na vyžiadanie, resp. presunutá platnosť na ďalší ročník. Vstupenka nie je viazaná na konkrétne meno, je prenosná na iné osoby.

Ako postupovať v prípade, že e-mail so zakúpenou vstupenkou neprišiel

Doručenie e-mailu so vstupenkami môže trvať maximálne 24 hodín. Skontrolujte si prosím v e-mailovej schránke priečinok SPAM/Reklama.

Ak sa tu Vaše vstupenky nenachádzajú:
- Kontaktujte priamo predajcu Ticketportal, v prípade že ste vstupenky zakúpili tam.
- Ak ste kupovali priamo cez webstránku www.lovestream.sk, kontaktujte nás na: tickets@lovestream.sk.

Nutnosť tlače vstupeniek

Je postačujúce, ak vstupenky ukážete v elektronickej forme s QR kódom.

Interpreti a line-up

Aké je žánrové zameranie festivalu?

LOVESTREAM je multižánrový festival. Na svoje si prídu všetci: fanúšikovia popu, rocku, rapu, alternatívnej alebo elektronickej hudby.

Aký je festivalový line-up?

Headlinerom festivalu je kapela IMAGINE DRAGONS, ktorá vystúpi v nedeľu, 20. augusta 2023. V piatok predvedie nezabudnuteľnú šou Martin Garrix a The Killers, v sobotu sa môžete tešiť na Hardwell a Jason Derulo. A to nie je ani z ďaleka všetko - kompletný program nájdete TU.

Ako dlho bude hrať kapela Imagine Dragons?

Imagine Dragons k nám zavíta so svojou plnohodnotnou koncertnou šou plnou hitov MERCURY WORLD TOUR, ktorá trvá 90 minút.

Dobrovoľníci, umelci, dodávatelia

Ako sa stať dobrovoľníkom na LOVESTREAM Festivale 2023?

Ak máte záujem byť súčasťou nášho tímu, kontaktujte nás na dobrovolnici@lovestream.sk , pošlite životopis a napíšte nám pár viet o sebe.

Ako účinkovať na festivale?

Ak máte záujem o vystupovanie na festivale, kontaktujte nás na nás na artists@lovestream.sk a v prípade záujmu sa ozveme.

Ako sa stať dodávateľom?

Máte záujem predávať občerstvenie, výrobky alebo iné služby na festivale? Kontaktujte nás na vendors@lovestream.sk a v prípade záujmu sa ozveme.