Trusted by Ethereum Code Trading

CELESTE BUCKINGHAM & KING SHAOLIN
20.08.2023-15:00

PRIPRAVTE SA NA NEZABUDNUTEĽNÉ VYSTÚPENIE CELESTE BUCKINGHAM S KAPELOU KING SHAOLIN NA LOVESTREAM FESTIVALE

O interpretovi

Slovensko-americko-švajčiarska speváčka a textárka Celeste Buckingham, celým menom Celeste Rizvana Buckingham sa na Slovensku preslávila v roku 2011 ako mladá len 15 ročná talentovaná finalistka v speváckej talentovej šou Česko Slovenská SuperStar a neskôr aj ako porotkyňa v šou X Factor.

Už v roku 2012 vydala svoj debutový album Don’t Look Back a vyhrala aj cenu Slávik ako Objav roka, hneď a o rok neskôr získala cenu OTO ako speváčka roka. Bola nominovaná aj na Radio Disney Music Awards v USA. Na konte má viacero sólo hitov ako “Run Run Run”„Never Be You“, “Make Me”, “Another Life” a úspešných spoluprác, napríklad s Majkom Spiritom v hite “Ja a ty”, hosťovala aj v skladbe  „Na srdci“ od skupiny Slza.

Od roku 2014 oficiálne Celeste na koncertoch doprevádza štvorčlenná, new-age popová kapela King Shaolin, ktorú tvorí Dominik Štofko (spev a gitara), Michal Neffe (spev, gitara, perkusie), Norbert Neuschl (spev, basa) a Lukáš Vajda (bicie).

Toto svieže a chytľavé koncertné hudobné spojenie má za sebou viacero live festivalových vystúpení aj za hranicami Slovenska a preto sme radi, že Celeste Buckingham & King Shaolin” vystúpia aj na LOVESTREAM festivale už 20.8.2023