HARDWELL
19.08.2023-22:30

DVOJNÁSOBNÝ DRŽITEĽ OCENENIA SVETOVÝ DJ No.1 ĎALŠÍM HOSŤOM NA LOVESTREAM FESTIVALE 2023!

O interpretovi

Úspešný DJ, producent, remixér, šéf labelu, filmár a filantrop to všetko definuje ďalšieho potvrdeného účinkujuceho LOVESTREAM FESTIVALU 2023 menom Hardwell.
Dvojnásobný držiteľ ocenenia Svetový dídžej č. 1 si už vydobyl svoju jednoznačnú úspešnú pozíciu vo svete elektronickej hudby. V roku 2013 vo veku 25 rokov bol prvýkrát korunovaný za svetového
DJ-a #1. Hardwell sa už v tom čase stal jednou z najuznávanejších hviezd modernej éry elektronickej hudby. Remixoval pre mnohé z najväčších mien pop music vrátane Rihanny, Calvina Harrisa, Mobyho, U2 a Coldplay. Zároveň priniesol crossover hitové singly po boku významných interpretov ako Craig David, Austin Mahone a Jason Derulo. Jeho uznávaný album z roku 2015 „United We Are“ a následné turné sa ukázali byť pre Hardwella prelomovým momentom. Na jeseň 2018 ohlásil koncertnú pauzu, aby sa mohol vrátiť ešte lepší a ešte silnejší! Tohtoročný album Rebels Never Die tak predstavuje kritický bod v hudobnom posune pre jednu z najväčších známych hviezd elektronickej hudby vlastným menom Robbert Van de Corput, pretože ide o jeho veľký návrat aj na koncertné pódiá po štyroch rokoch!

Pre LOVESTREAM FESTIVAL bude cťou v rámci svetového turné Rebels Never Die privítať Hardwella v sobotu 19.augusta 2023 v Bratislave-Vajnoroch!