Trusted by Ethereum Code Trading

JASON DERULO
19.08.2023-19:30

JASON DERULO PRINESIE NA FESTIVAL LOVESTREAM ENERGICKÉ VYSTÚPENIE A HITPARÁDOVE PIESNE

O interpretovi

Jason Derulo, TikTok senzácia, 14-násobný platinový umelec a podnikateľ, sa presadil ako jedna z najdynamickejších síl na poli svetovej pop music. Odkedy prerazil so svojím päťkrát platinovým singlom „Whatcha Say“ a predal viac ako 200 miliónov nahrávok po celom svete, tento oceňovaný spevák a skladateľ vydal nezastaviteľnú sériu kultových hitov a spolupracoval s mnohými z najväčších hudobných priekopníkov. Medzi jeho najnovšie triumfy patrí aj to, že sa stal jedným z najvplyvnejších tvorcov na TikToku a môže sa pochváliť celkovo 11. najväčším účtom na tejto platforme na zdieľanie videí a 4. najsledovanejším mužom.

Po podpísaní zmluvy s vydavateľstvom Atlantic Records začiatkom roka 2021, začína teraz Derulo novú odvážnu éru svojej neustále sa vyvíjajúcej umeleckej tvorby, v ktorej dokazuje svoju neuveriteľnú schopnosť vytvárať nezabudnuteľné virálne popové skladby. V súčasnosti pracuje na svojom očakávanom piatom albume a prvom plnohodnotnom albume od roku 2015, keď sa v rebríčkoch objavil album Everything Is 4. Derulo, ktorý priniesol sériu hitových singlov vrátane „Lifestyle“ feat. Adam Levine, „Take You Dancing“ a dvojnásobne platinový „Savage Love (Laxed – Siren Beat)“, v spolupráci s novozélandským producentom Jawsh 685, ktorý sa dostal na prvé miesto v Top 40 rádiách, pričom jeho oficiálny remix s kultovou Kpop kapelou BTS dosiahol najvyššiu priečku v rebríčku Billboard Hot 100. Najnovšie Derulo a SHOUSE, austrálsko-novozélandské duo elektronickej hudby, vydali novú tanečnú hymnu „Never Let You Go“.

Derulo, ktorý je skutočne mnohorozmerným tvorcom, sa presadil aj ako herec a podnikateľ, investoval do podnikov ako Catch L.A. a Rumble Boxing a stal sa spolumajiteľom Bedlam Vodky, značky vodky „grain-to-glass“ destilovanej v Severnej Karolíne. Medzi jeho najnovšie podniky patrí získanie významného vlastníckeho podielu v Organic Treo, spoločnosti vyrábajúcej organickú brezovú vodu na rastlinnej báze, ako aj spolupráca so spoločnosťou Z2 Comics pri tvorbe grafickej novely „Uzo“, projektu založeného na superhrdinovi, ktorého prvýkrát predstavil na TikToku. Začiatkom budúceho roka Derulo uvedie aj svoju novú hudobnú šou na BBC Three, Project Icon. V šesťdielnej hudobnej súťažnej sérii, ktorú vytvoril Derulo a jeho manažér v spolupráci s MultiStory Media a ITV America sa ako mentori predstavia Derulo, Becky Hill z The Voice a Derulov dlhoročný manažér Frank Harris, ako aj moderátor BBC Radio 1 Jordan North.