Trusted by Ethereum Code Trading

KADEBOSTANY
19.08.2023-17:00

ELEKTRONICKÁ SKUPINA KADEBOSTANY A ICH PIESNE, KTORÉ DOSIAHLI HITPARÁDOVÝ ÚSPECH

O kapele

2022: nová zostava, nová hudba, nová vizuálna identita a úplne nová koncertná šou. Kadebostany sú pripravení posunúť svoje svetové impérium opäť na vyššiu úroveň! Nová koncertná šou predstaví vzrušujúcu novú zostavu so spevákmi Poseidona a Fang the Great a sekciu lesných rohov obklopenú modulárnymi syntetizátorovými útokmi! Táto nová šou obsahuje klasické skladby, ktoré poznáte a značkovú hudbu.

Duchovné dieťa skladateľa/producenta Guillauma de Kadebostany alias Prezident Kadebostan prerazilo s mnohými singlami, ktoré sa dostali na prvé miesta hitparád, ako napríklad „Castle in the Snow“, „Mind if I Stay“, „Early Morning Dreams“, „Walking with a Ghost“, „Save Me“, nová verzia piesne Beyoncé „Crazy in Love“ (50 Shades of Grey) alebo najnovšie „Take Me To The Moon“.

Pod vlajkou konceptuálnej republiky Kadebostany si skupina Kadebostany rýchlo získala pozornosť široko-ďaleko svojou osobitou značkou popovej hudby, jedinečnou vizuálnou identitou a kolosálnymi živými vystúpeniami. Skladby Kadebostany kumulujú viac ako 1 miliardu streamov na Youtube, ovládli rebríčky vo viac ako 30 krajinách, v posledných rokoch odohrali viac ako 500 živých vystúpení vo viac ako 25 krajinách a boli ocenení medzinárodnou tlačou, ako napríklad Vice, GQ, Spin, American Songwriter, CNN, Rolling Stone, Vogue, MixMag, EDM.com, Run The Trap, Time Out, Marie Claire a ďalšie.

Ep „DRAMA – Act 1“ z roku 2020 ohlásila novú éru a po nej nasledovali hity „Take Me To The Moon“, „Wild in Secret“ a „Two Lovebirds in a Cage“.

Kadebostany vykresľuje modernú víziu popovej hudby, ktorú jej líder najlepšie opísal ako „sofistikovanú hudbu s masovým dosahom“.