Trusted by Ethereum Code Trading

RAG’N’BONE MAN
18.08.2023-17:30

RAG’N’BONE MAN A JEHO NAJZNÁMEJŠÍ SONG ‚HUMAN‘ ROZVUČÍ LOVESTREAM FESTIVAL UŽ TOTO LETO

O interpretovi

Rory Graham, rodák z vidieckeho východného Sussexu (Anglicko), sa pod pseudonymom Rag’n’Bone Man preslávil v roku 2016 vydaním albumu „Human“, v ktorom predviedol charakteristickú zmes tradičného blues a hip-hopu a predstavil svetu svoj silný hlboký barytón. Po tom, čo Graham v roku 2017 získal cenu BRIT AWARDS ‚British Breakthrough Act‘ a v tom istom roku získal cenu BRIT AWARDS ‚Critics‘ Choice Award‘, upevnil svoj úspech u kritikov po vydaní rovnomenného albumu ‚Human‘, ktorý získal 4x platinovú platňu ako #1 album, získal množstvo medzinárodných ocenení a v roku 2018 ďalšiu cenu BRIT AWARDS za ‚Najlepší singel roka‘ s titulnou skladbou (Human).

Rory začal zbierať svoju oddanú fanúšikovskú základňu neuveriteľne skoro vo svojej kariére, fanúšikovskú základňu, ktorá naďalej rastie a vypredáva turné po celom svete. Od svojho debutového albumu Rag’n’Bone Man spolupracoval aj s medzinárodnými umelcami vrátane Gorillaz (The Apprentice), Logica (Broken People), Calvina Harrisa (Giant) a najnovšie aj s Pink, ktorá sa k nemu pridala v ohromujúcom singli Anywhere Away From Here z jeho najnovšieho albumu ‘Life By Misadventure’.

‚Life by Misadventure‘, Grahamov druhý #1 album u Columbia Records, ktorý vyšiel v máji 2021 a strávil 7 týždňov v Top 10, je vyvrcholením viac ako roka stráveného písaním a spoluprácou s niektorými skutočnými hudobnými velikánmi v Londýne a Nashville. V Grahamovom podaní budete počuť obnovený zmysel pre cieľ a úplne novú energiu v singloch ako „All You Ever Wanted“, „Anywhere Away From Here“, „Alone“ a „Crossfire“.