Trusted by Ethereum Code Trading

Ohlásené ďalšie hviezdy: LOST FREQUENCIES a ZOE WEES!

Po ohlásených mega hviezdach RED HOT CHILI PEPPERS a DUA LIPA pribúdajú do zostavy nového LOVESTREAM festivalu ďalšie skvelé mená. Letná sobota 11. júna na štadióne v Bratislave bude patriť najhranejším interpretom súčasnosti a ich vystúpeniam nabitých skvelou hudbou. Fanúšikovia sa môžu už teraz tešiť na jedinečnú zostavu večera: DUA LIPA, LOST FREQUENCIES a ZOE WEES.

Pod značkou LOST FREQUENCIES sa ukrýva 28-ročný belgický DJ a producent Felix De Laet známy svojimi deephousovými mega hitmi. Svoju kariéru odštartoval v roku 2014 skladbou Are You With Me, ktorá obsadila 1. miesto v 18 krajinách sveta. Vďaka nej sa Felix stal prvým belgickým umelcom, ktorý sa dostal na prvú priečku vo Veľkej Británii. O rok neskôr nasledoval hit Reality. Dnes je jeho singel Where Are You Now jednou z najhranejších skladieb súčasnosti.

Po najvýznamnejších svetových festivaloch, ako Coachella, Tomorrowland či Lollapalooza, v roku 2022 zavíta aj na nový slovenský LOVESTREAM FESTIVAL a sľubuje, že to bude poriadne energická show plná prekvapení!

Sobotňajší program festivalu doplní hviezda hudobných platforiem, 19 ročná nemecká speváčka a skladateľka ZOE WEES.

Už v detstve jej bola diagnostikovaná určitá forma epilepsie, ktorá bola paradoxne príčinou jej hudobnej kariéry, pretože sa rozhodla z choroby jednoducho vyspievať. Prespievala rôzne svetové hity a prešla si niekoľkými speváckymi súťažami, kým sa dostavil úspech, ktorý jej pomáha…

 

„Začala som písať piesne, keď som mala osem, pretože to bol najlepší spôsob, ako všetkým ukázať, ako sa cítim. Milujem temné piesne, milujem hlboké piesne – moje piesne boli vždy o démonoch alebo hlasoch v mojej hlave. Hudba bola mojím denníkom a stále ním je.“ Jej surový, silný debutový singel z minulého roka „Control“ konfrontuje emocionálne jazvy, ktoré zanechala jej choroba. Intímna, liečivá balada sa stala okamžite jednou z najpopulárnejších a najhranejších na svete s počtom viac ako 400 miliónov streamov. A samotná Zoe s jej vlastným nezameniteľným humorom o nej hovorí: „Je to moja najlepšia prvá skladba, akú som mohla kedy vydať…“ Podobne má našliapnuté aj jej druhý singel o ženskej spolupatričnosti a solidarite pod názvom Girls Like Us, ktorý má už dnes viac ako 50 miliónov streamov a čísla každým mesiacom rastú.

 

Každé jej vystúpenie je pre ňu doslovným prepojením s jej fanúšikmi, ktorých si získala svojou otvorenosťou a úprimnosťou. Tie sú základom všetkého, čo robí. „Na pódiu zo seba vydávam všetko, vždy som to 100 % ja a rada vyjadrujem svoje emócie hlasom.“, dodáva zatiaľ najmladšia účinkujúca na LOVESTREAM festivale, na ktorý sa môžete tešiť 10., 11. a 12. júna tohto roka. Predaj vstupeniek exkluzívne na www.predpredaj.sk.

 

LOVESTREAM festival vám prináša SILVI Production v spolupráci s Marcelom Avramom a Concerts East.