Trusted by Ethereum Code Trading

Organizátori LOVESTREAM FESTIVALU vysvetľujú: všetky ohlásené kapely a umelci vystúpia v Bratislave naživo

Nový LOVESTREAM FESTIVAL oznámil toľko skvelých hviezd, ktoré prídu počas troch júnových dní do Bratislavy, až sa začali šíriť informácie, či ide len o streamované koncerty. Organizátori sa preto rozhodli reagovať: „Všetky koncerty budú odohrané naživo priamo na štadióne Tehelné pole, tak ako sme zvyknutí na všetkých letných festivaloch.“

 

Red Hot Chili Peppers, Dua Lipa, Lost Frequencies, Zara Larsson, Zoe Wees, ale aj IMT Smile, Lucie, Kryštof či Čechomor – toto sú už známi interpreti nového hudobného festivalu, ktorý sa bude konať 10. až 12. júna na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave. To, že sa takéto hviezdy stretnú na jednom festivale na Slovensku, sa len tak nevidí. Preto sa v dnešnej podozrievavej dobe začali šíriť informácie, či nejde „len“ o streamovaný koncert týchto interpretov, čo môže evokovať aj názov festivalu LOVESTREAM.

Organizátorka Silvia Nemčovičová odpovedá na tieto správy: „Chceme všetkých fanúšikov upokojiť – náš festival sa bude konať v Bratislave a naživo. Žiadne streamovanie, ako si niektorí mylne vykladajú názov festivalu. Názov LOVESTREAM vyjadruje „prenos“ lásky k hudbe na ľudí prostredníctvom nášho festivalu. Naším cieľom je priniesť najmä interpretov, ktorí u nás nikdy neboli a tak urobiť radosť všetkým slovenským fanúšikom, ktorí už nemusia cestovať za dobrými koncertmi za hranice.“

To, že sa samotní headlineri festivalu, legendárni Red Hot Chili Peppers či Dua Lipa na Bratislavu a ich prvé koncerty u nás veľmi tešia svedčia aj ich online aktivity.

Napríklad taká Dua Lipa vo svojich príspevkoch na facebooku i twitteri oznámila, že prichádza do Bratislavy.

Kapela RED HOT CHILI PEPPERS taktiež potvrdzuje svoje koncertovanie na Slovensku ich oficiálnym webom, na ktorom môžu fanúšikovia vidieť medzi mestami v rámci ich letného turné i samotnú Bratislavu.

Zdroj: redhotchilipeppers.com

Prvý ročník festivalu LOVESTREAM organizujeme ako trojdňový koncertný festival, každý deň so samostatným vstupným. Výhodou festivalu je tiež, že veľká časť návštevníkov bude môcť byť aj pod strechou, teda skoro všetci, ktorí si zakúpia vstupenky na sedenie. Pódium bude iba jedno a medzi jednotlivými vystúpeniami budú krátke pauzy potrebné na úpravu pódia. V tom čase bude pripravený sprievodný program v priestoroch food zóny,“ dodala Silvia Nemčovičová.

 

LOVESTREAM FESTIVAL vám prináša SILVI Production v spolupráci s Marcelom Avramom a Concerts East.