Trusted by Ethereum Code Trading

Platobný systém

Platíme najrýchlejšie, platíme s NFCtron!

Prichádzame s najrýchlejším platením od NFCtron. NFCtron je najrozšírenejším dodávateľom platobného systému pre jednorázové akcie v Českej republike.

Vylepšujeme vaše zážitky z platenia. Tento rok preto u predajcov budete platiť najrýchlejšie to len ide. Stačí priložiť čip k predajnému zariadeniu a nechať si ukázať zostatok! Ten môžete sledovať aj v mobilnej aplikácii NFCtron alebo vo vašej online účtenke.

Dobili ste si kredit online cez NFCtron Tickets? Skvelé! Vydajte sa na dobíjacie miesto, predložte QR kód na dobitie a náramok s čipom si jednoducho aktivujte! Pokiaľ ste si čip vopred nedobili, dobiť si ho môžete na ktoromkoľvek z dobíjacích miest v hotovosti alebo platobnou kartou. Poplatok za prvé dobitie je 2 EUR. Po dobití na mieste si nezabudnite uschovať tlačený informačný papier, ktorý vám neskôr poslúži na vrátenie zostatku.

📲 Stiahnite si mobilnú aplikáciu NFCtron pre ešte lepší prehľad o vašej spotrebe

Stiahnite si do vášho telefónu mobilnú aplikáciu NFCtron, načítajte aktivovaný čip a sledujte svoju spotrebu ešte pohodlnejšie! Vďaka aplikácii navyše môžete hodnotiť objednávky pomocou hviezdičiek s komentárom a dať nám feedback pre ďalšie ročníky. Okrem toho si tu do 14 dní po ukončení akcie môžete najjednoduchšie zažiadať o vrátenie zvyšného kreditu späť na váš bankový účet.

V mobilnej aplikácii NFCtron sa kredit dobiť nedá, slúži iba na kontrolu zostatku. Do aplikácie je potrebné načítať až aktivovaný čip.

Aplikácia je dostupná v App Store i Google Play. Pre plnú funkčnosť aplikácie je nutná NFC technológia vo vašom telefóne.

Pre stiahnutie aplikácie navštívte webovú stránku www.lnk.bio/nfctron.

Čo s nevypotrebovaným zostatkom?

Vrátenie zostatku kreditu je zdarma a bez obmedzenia na účty vedené v CZK i v EUR. Stačí si oň pár klikmi požiadať prostredníctvom vašej online účtenky z miesta akcie, cez NFCtron Tickets alebo pomocou mobilnej aplikáciie NFCtron. Peniaze vraciame na bankový účet do 3. Septembra 2023. Peniaze v hotovosti nevraciame.

Neviete si rady? Pomôže vám videonávod alebo support tím NFCtron.