Trusted by Ethereum Code Trading

Služby na festivale LOVESTREAM

Všetky služby je možné nakúpiť v sekcii vstupenky. Tent Inn sa prenajíma len na celý festival (3dni).

50 ks Classic Green (2 osoby) 69.00 €
Stan, ktorý je vhodný pre 2 osoby a poskytne vám vysoký komfort. Tento stan je vyrobený z dvojvrstvového a nepremokavého materiálu. Za malý depozit, ktorý bude vrátený po odovzdaní, sú k dispozícii karimatky a tenké prikrývky. (Vstupenka na festival nie je súčasťou ceny za stan.)
100 ks Classic Green XL (3 osoby) 89.00 €
Stan, ktorý je vhodný pre 3 osoby a poskytne vám vysoký komfort. Tento stan je vyrobený z dvojvrstvového a nepremokavého materiálu. Za malý depozit, ktorý bude vrátený po odovzdaní, sú k dispozícii karimatky a tenké prikrývky. (Vstupenka na festival nie je súčasťou ceny za stan.)
50 ks Black & Fresh (2 osoby) 99.00 €
Stan, ktorý je vhodný pre 2 osoby a poskytne vám pohodlnejší spánok vďaka jeho konceptu ''Black'', ktorý umožňuje to že vonkajšia časť reflektuje slnečné lúče a vnútorná časť udržiava 99% tmy aj počas dňa. Koncept ''Fresh'' zabezpečuje prúdenie vzduchu v stane a reguluje teplotu. Za malý depozit, ktorý bude vrátený po odovzdaní, sú k dispozícii karimatky a tenké prikrývky. (Vstupenka na festival nie je súčasťou ceny za stan.)
200 ks Black & Fresh XL (3 osoby) 109.00 €
Stan, ktorý je vhodný pre 3 osoby a poskytne vám pohodlnejší spánok vďaka jeho konceptu ''Black'', ktorý umožňuje to že vonkajšia časť reflektuje slnečné lúče a vnútorná časť udržiava 99% tmy aj počas dňa. Koncept ''Fresh'' zabezpečuje prúdenie vzduchu v stane a reguluje teplotu. Za malý depozit, ktorý bude vrátený po odovzdaní, sú k dispozícii karimatky a tenké prikrývky. (Vstupenka na festival nie je súčasťou ceny za stan.)
100 ks Airbed (2 osoby) 27.00 €
Nafukovací matrac vhodný pre 2 osoby. Za malý depozit, ktorý bude vrátený po odovzdaní, sú k dispozícii karimatky a tenké prikrývky. (Vstupenka na festival nie je súčasťou ceny za stan.)
Charge Inn 9.00 €
Táto malá prenosná nabíjačka so službou rýchlej výmeny zabezpečí, že váš telefón alebo iné zariadenie budú vždy nabité a pripravené na použitie, bez toho, aby ste museli hľadať zásuvku alebo čakať na dlhé nabíjanie. Okrem toho bude pre vás celý proces výmeny nabíjačky jednoduchý a rýchly, pretože stánok nachádzajúci sa vedľa recepcie bude k dispozícii 24 hodín denne. (Depozit sa platí vopred vo výške 20 € / za power banku.)
100 ks Lock Inn 35.00 €
Ponúkame aj možnosť využitia Lock Inn, bezpečnej skrinky s dvoma elektrickými zásuvkami, ktorá vám poskytne dokonalé riešenie na uloženie vašich vecí. Cena bude 35 €.
Auto parking Piatok 15 €
Parkovanie je k dispozícii od piatku 12.00 hod. do nasledujúceho dňa 12.00 hod. Pre pohodlie návštevníkov je umiestnené priamo v areáli festivalu a pre zaistenie bezpečnosti vozidiel je strážené SBS službou.
Auto parking Sobota 15 €
Parkovanie je k dispozícii od soboty 12.00 hod. do nasledujúceho dňa 12.00 hod. Pre pohodlie návštevníkov je umiestnené priamo v areáli festivalu a pre zaistenie bezpečnosti vozidiel je strážené SBS službou.
Auto parking Nedeľa 15 €
Parkovanie je k dispozícii od nedeľe 12.00 hod. do nasledujúceho dňa 12.00 hod. Pre pohodlie návštevníkov je umiestnené priamo v areáli festivalu a pre zaistenie bezpečnosti vozidiel je strážené SBS službou.
Auto parking 3dňový 30 €
Parkovanie je k dispozícii od piatku 12.00 hod. do pondelka 12.00 hod. Pre pohodlie návštevníkov je umiestnené priamo v areáli festivalu a pre zaistenie bezpečnosti vozidiel je strážené SBS službou.
VIP parking Piatok 20 €
Len pre držiteľov VIP vstupeniek je k dispozícii špeciálne VIP parkovanie, ktoré je umiestnené priamo pri vstupe do VIP zóny. K dispozícii je od otvorenia v piatok o 12.00 hod. do soboty 12.00 hod. a pre zaistenie bezpečnosti vozidiel je strážené SBS službou. Prosíme, aby ste brali na vedomie, že bez platnej VIP vstupenky nie je možné využiť VIP parkovanie.
VIP parking Sobota 20 €
Len pre držiteľov VIP vstupeniek je k dispozícii špeciálne VIP parkovanie, ktoré je umiestnené priamo pri vstupe do VIP zóny. K dispozícii je od soboty o 12.00 hod. do nedele 12.00 hod. a pre zaistenie bezpečnosti vozidiel je strážené SBS službou. Prosíme, aby ste brali na vedomie, že bez platnej VIP vstupenky nie je možné využiť VIP parkovanie.
VIP parking Nedeľa 20 €
Len pre držiteľov VIP vstupeniek je k dispozícii špeciálne VIP parkovanie, ktoré je umiestnené priamo pri vstupe do VIP zóny. K dispozícii je od nedele o 12.00 hod. do pondelka 12.00 hod. a pre zaistenie bezpečnosti vozidiel je strážené SBS službou. Prosíme, aby ste brali na vedomie, že bez platnej VIP vstupenky nie je možné využiť VIP parkovanie.
VIP parking 3dňový 49 €
Len pre držiteľov VIP vstupeniek je k dispozícii špeciálne VIP parkovanie, ktoré je umiestnené priamo pri vstupe do VIP zóny. K dispozícii je od otvorenia v piatok o 12.00 hod. do pondelka 12.00 hod. a pre zaistenie bezpečnosti vozidiel je strážené SBS službou. Prosíme, aby ste brali na vedomie, že bez platnej VIP vstupenky nie je možné využiť VIP parkovanie.
Moto parking Piatok 6 €
Parkovanie je k dispozícii od piatku 12.00 hod. do nasledujúceho dňa 12.00 hod. Pre pohodlie návštevníkov je umiestnené priamo v areáli festivalu a pre zaistenie bezpečnosti vozidiel je strážené SBS službou.
Moto parking Sobota 6 €
Parkovanie je k dispozícii od soboty 12.00 hod. do nasledujúceho dňa 12.00 hod. Pre pohodlie návštevníkov je umiestnené priamo v areáli festivalu a pre zaistenie bezpečnosti vozidiel je strážené SBS službou.
Moto parking Nedeľa 6 €
Parkovanie je k dispozícii od nedeľe 12.00 hod. do nasledujúceho dňa 12.00 hod. Pre pohodlie návštevníkov je umiestnené priamo v areáli festivalu a pre zaistenie bezpečnosti vozidiel je strážené SBS službou.
Camping + Parking 40 €
Parkovanie pre auto s možnosťou postaviť si vlastný stan hneď vedľa auta. Je k dispozícii od piatku 12:00 do pondelka 12.00 hod. Pre pohodlie návštevníkov je umiestnené priamo v areáli festivalu spolu so sprchami a toaletami, je strážené SBS službou.
Karavan parking 3dňový 125 €
Parkovanie pre karavany vrátane prípojky na elektrinu je k dispozícii od piatku 12:00 do pondelka 12.00 hod. Pre pohodlie návštevníkov je umiestnené priamo v areáli festivalu a pre zaistenie bezpečnosti vozidiel je strážené SBS službou.