Štatút silvestrovskej súťaže o 2 trojdňové vstupenky:

 1. Súťaže sa môže zúčastniť ktokoľvek s použitím svojho súkromného profilu. Jeden súťažiaci sa môže zapojiť do každej súťaže jedenkrát.
 2. Súťaž bude prebiehať na Facebooku a Instagrame a bude zvolený jeden spoločný víťaz, ktorý emailom obdrží dve trojdňové vstupenky na festival LOVESTREAM 2023, každá v hodnote 169€ (hodnota celej výhry je 339€)
 3. Zapojiť sa je možné počas stanoveného času CET a celého trvania súťaže, ktorá trvá od vyhlásenia počas dňa 31.12.2022 do 00:00 2.1.2023.
  Víťaz bude vyžrebovaný 2.1.2023.
 4. Víťaz bude vyžrebovaný náhodne administrátormi LOVESTREAM stránky a profilu, do žrebovania budú zapojení len tí účastníci, ktorí splnia všetky podmienky zapojenia sa do súťaže.
 5. Vyhradzujeme si právo akýkoľvek príspevok, ktorý je nevhodný, nemravný, vulgárny alebo proti pravidlám, zo súťaže vylúčiť.
 6. Víťaza budeme kontaktovať prostredníctvom správy na Facebooku alebo Instagrame. Výherca bude mať štyri kalendárne dni na prijatie ceny predtým, než zvolíme náhradného víťaza. Táto doba začína plynúť dňom odoslania správy výhercovi. Výhercu oznámime v príspevku na Facebooku a Instagrame.
 7. Spoločnosť Meta nie je nijako zodpovedná za obsah publikovaný v rámci súťaže, a taktiež ju nesponzoruje, ani s ňou nie je spojená

Pravidlá súťaže a ako sa zapojiť:

Začni rok 2023 s lístkami na LOVESTREAM festival!
Silvestrovská súťaž o dva 3-dňové lístky na festival LOVESTREAM 2023: doplň k nášmu videu tvoju obľúbenú skladbu od jedného z festivalových interpretov, zdieľaj vo svojom story a vyhraj dve celofestivalové vstupenky na LOVESTREAM 2023! Pozor, zapojiť sa môžeš do konca dňa 2.1.2023

Ako splníš toto zadanie?

 1. Pod príspevkom máš tlačidlo na zdieľanie/share (na Instagrame vyzerá ako šípka). Klikni naň a zvoľ pridanie/zdieľanie do svojho príbehu/story, ktoré musí byť verejné, aby sme ho mohli vidieť aj my.
 2. Klikni na ikonu nálepky/sticker (hranatý smajlík), pomocou ktorej potom pridáš hudbu.
 3. Musíš zvoliť nálepku MUSIC. Potom len vyhľadáš svoju obľúbenú skladbu, ktorá sa pridá do tvojho výtvoru. A je to, môžeš publikovať! Samozrejme môžeš pridať aj iné vylepšenia, ak je to tvoja parketa.

Informácie o súťaži nájdeš na našom webe v sekcii Štatút silvestrovskej súťaže v dolnom menu.

Kick off 2023 with LOVESTREAM Festival tickets!

New Year’s Eve contest for two 3-day tickets to LOVESTREAM Festival 2023: add your favorite tune from one of the festival guests to our video, share it to your story, and win two tickets for the whole duration of LOVESTREAM Festival 2023! Careful, you can compete until the end of the first of January.

How to make my entry?

 1. Under the post, you can find the share button (looks like an arrow on Instagram). Click on it and choose the option of adding/sharing it to your story. It must be public, so we can see it.
 2. Click on the sticker icon (square smiley face), which you will use for adding music.
 3. You must choose the MUSIC sticker. Then just search for your favorite tune, which will be added to your creation. That is it, now you can publish it! Of course you can add more enhancements if that is your thing.