Vaše ohlasy

Minulý rok stál jednoznačne za to, čo potvrdzuje i neskutočné množstvo vašich pozitívnych odoziev.

Veríme a robíme všetko preto, aby druhý ročník bol ešte lepší, väčší, zážitkovejší.

Juraj Ukropec

Ste blázni (v pozitívnom zmysle), že ste sa odvážalili v súčasnej dobe, keď ceny letia nahor a lockdown môže byť kedykoľvek obnovený, pustiť do takéhoto megaprojektu a navyše sem prilákať hviezdy prvej triedy. Chcem veriť, že festival prežije aj do ďalšieho roka.

 

Milan Chabada

Ďakujem Vám za zážitok. Splnilo sa mi malé, veľké želanie. Prajem Vám a fanúšikom hudby aby aj ostatné ročníky boli minimálne aspoň takto vydarené. Veľká vďaka.

 

Albert Ali Bluml

Chcem poďakovať Lovestream Festival za perfektnú organizáciu a že sa tu niekto odvážil ako prvý pozvať Chili Peppers na Slovensko. Bol to môj 4. koncert a môžem povedať, že som očakával typické slovenské fiasko, ale príjemne ma to prekvapilo. Za 120€ som za jeden deň videl veľa skvelých interpretov, vrátane legendy. Na Johnov príchod som čakal 10 rokov a vďaka vám som nemusel cestovať ďaleko.  TOP!

 

Peter Hajdúch

Ďakujem všetkým, ktorí sa podieľali na organizácii. Ja by som to zhrnul tak, že vznikol festival, ktorý na Slovensku ešte nebol. A je úplne jedno, že sa líši od typických festivalov konajúcich sa mimo mesta. Ten line-up bol skvelý. Veľmi som si užil môj sobotný deň a chcem sa zúčastňovať tohoto festivalu každý rok! DEBUTOVÝ ROČNÍK = TOP.

 

Simona Kubicova

Lovestream Festival všetko bolo super, super organizácia! Ďakujeme za celoživotný zážitok na RHCP!

 

Peťa Husárová

Veľký obdiv a klobúk dole všetkým organizátorom!  Ja som osobne s sbs problém nemala, pán bol prívetivý a povedal nám normálnym spôsobom kam máme ísť keď sme nevedeli. Úprimne verím, že budúci rok sa Vám podarí festival usporiadať znovu!  V porovnaní s inými festivalmi je tento trochu iný (kvôli miestu konania), takže sa treba prispôsobiť a kto sa nevie prispôsobiť netreba mu chodiť nabudúce  My máme len a len super koncertné zážitky a o tie predsa ide na každom festivale.

 

Dominička Černá

Ďakujeme za úžasný festival. Zúčastnila som sa všetky 3 dni, koncerty boli neskutočné, atmosféra skvelá a už teraz sa neviem dočkať 2.ročníka a skvelých hviezd, ktoré sem prilákate. Ja som ani jeden deň nestretla s tým, že by sa ochrankári/sbskári správali nevhodne, agresívne alebo podobne. Práve naopak boli veľmi milí, ústretoví a nápomocní.

 

Vlado Bradáč

Super organizácia a všetci boli v pohode a aj s úsmevom. Viac takýchto akcií.

 

Jozef Dodo Slama

Bolo to úžasné….už nech je rok 2023. Verím, že to bude opäť nezabudnuteľné s husinou ná celom tele.

 

Naďa Valachova

Top organizácia. Chodím na koncerty väčšinou do zahraničia , tentokrát a konečne sme sa im vyrovnali! Malo to top úroveň !

 

Jakub Tomek

Chcem sa len dodatočne veľmi pekne poďakovať za tak výborne zorganizovaný festival, hlavne za Red Hot Chili Peppers.. dúfam, že na tomto istom mieste sa vidíme aj o rok, lebo tento štadiónový koncept je podľa mňa super.

 

Jana

Ďakujeme za neopakovateľný zážitok. S mojou 12 ročnou dcérou sme boli pri Chili Peppers pod pódiom a vystúpenie bolo dychberúce… Samozrejme vďaka za skvelé zorganizovanie, úžasný a ochotný personál. Taktiež ozvučenie bolo topkové. A pre mňa osobne boli chutným bonbónikom Rival Sons. Takže klobúk dole za prvý ročník Lovestreamfestival.