DES3ETT

Cristian Verdes je mužom za hudobným projektom DES3ETT z Trenta v Taliansku. Po tom, čo sa istý čas venoval mixovaniu, sa DES3ETT rozhodol začať vyjadrovať nielen ako DJ, ale aj producovať vlastné party hymny. V roku 2018 vydal svoj prvý singel s názvom "La Rumba" prostredníctvom značky Playbox, ktorú vlastní Twoloud, a ktorý podporilo mnoho umelcov, ako Afrojack, Bingo Players, Jewelz & Sparks, Mariana Bo a mnohí ďalší. V tom istom roku DES3ETT vydal ďalšie dva single "Prize" a "Again", ktoré tiež získali veľkú podporu.

Rok 2019 bol pre DES3ETT veľkým rokom, keďže oficiálne remixoval dva single Afrojacka, ktoré boli vydané pod značkou Wall/Armada Music. Prvý remix Afrojackovej skladby "Let It Rip" od DES3ETT získal obrovskú podporu od umelcov ako David Guetta, Mike Williams, Tujamo a samozrejme Afrojack. Tento remix bol na Spotify prehraný viac ako 4 milióny krát.

Remix skladby "Switch" od Afrojacka, ktorý spracoval DES3ETT, ďalej zdôraznil hudobný talent DES3ETT pri transformácii pevného popového tracku na skutočný klubový hit a tiež získal veľkú podporu a bol veľmi prehrávaný na všetkých platformách.

Rok 2020 ďalej upevnil ich hudobný profil v globálnej tanečnej scéne s novým vydanim na známom hudobnom vydavateľstve Disco:wax (Sony Music DK) spolu s talianskym duom Out Of Sound.

Počas roka celosvetovej pandémie bol DES3ETT veľmi aktívny vo výrobe novej hudby, čo viedlo k rôznym vydavateľstvám a remixom na renomovaných značkách ako Zero Cool (spolupráca s MOTi), Smash The House, Polydor UK a Armada UK.

Medzi prácou v nahrávacom štúdiu vystupoval DES3ETT po celej Európe v rôznych popredných kluboch, ako sú Papaya (7. na svete), Aquarius (17. na svete), NOA (n. 41), Kalypso (n. 60) a mnoho ďalších.

Určite nezmeškajte taliansky talent DES3ETT, čaká vás hudobný zážitok.

KÚPIŤ VSTUPENKU


PARTNERI

EXKLUZÍVNI MEDIÁLNI PARTNERI

MEDIÁLNI PARTNERI

PARTNERI