NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Dôležité informácie pre každého návštevníka

LOVESTREAM festival potrvá od 16. do 18. augusta 2024.
Staré letisko Vajnory, Bratislava.
Brány festivalu sa otvárajú v piatok 16. augusta o 12:00 a zatvárajú sa v pondelok 19. augusta o 12:00. K dispozícii sú dva vchody, jeden vchod pre držiteľov klasických vstupeniek a jeden vchod pre držiteľov VIP vstupeniek.
Pri vstupne do areálu budú všetci návštevníci podrobení bezpečnostnej kontrole. Všetci návštevníci dostanú po preukázaní platnej vstupenky pri príchode na festival festivalový náramok s QR kódom. Pre umožnenie vstupu a zotrvanie v areáli festivalu je návštevník povinný mať náramok po celý čas trvania festivalu na ruke. S týmto náramkom môže návštevník kedykoľvek vchádzať a vychádzať z areálu.
Drogy, toxické a omamné látky, sklené nádoby, plechovky, plastové fľaše, výbušné látky - trhaviny, pyrotechnika, zbrane - strelné, sečné, nože, nožnice, záznamové zariadenia a to dátové, obrazové a zvukové (s výnimkou mobilného telefónu), dáždniky, párty stany, skladacie stoličky, nadrozmerná batožina (max rozmer veľkosť A3/13L), bicykle, kolobežky, longboard/skateboard, teleskopické tyče, vrátane selfie tyčí, laserové ukazovátka.

Ďalej je účastníkom festivalu zakázané:
  • Vylepovat a rozdávať akékoľvek propagačné materiály, či vykonávať iné marketingové aktivity bez povolenia organizátora
  • Fotografovat a vytvárať zvukové a obrazové záznamy profesionálnou technikou (Fotografovanie je povolené iba vopred akreditovaným fotografom)
  • Liezť či preliezať stavby a zariadenia v priestore akcie - fasády, ploty, steny, stĺpy, strechy a iné konštrukcie

Bezpečnostná služba má právo vykázať z areálu neautorizovaných predajcov, osoby narušujúce pokojný priebeh festivalu a návštevníkov bez platného identifikačného náramku.
Na festival je z bezpečnostných dôvodov zakázané vnášať vlastné nápoje a jedlo akéhokoľvek množstva.
Na festival je z bezpečnostných dôvodov zakázané vstupovať so psami a inými zvieratami s výnimkou asistenčných psov zdravotne postihnutých osôb.
Do areálu nie je možné priniesť batožinu, na to je určená úschovňa batožiny. Povolený rozmer pre vstup do areálu je max veľkosť do A3. Z dôvodu bezpečnosti nie je dovolené priniesť do areálu dáždnik. Ak chcete mať svoje veci v bezpečí môžete si za 35 € uzamykateľnú Lock-Inn skrinku v stráženom priestore v areáli festivalu. Počet skriniek je limitovaný.

Pohyb na festivale

Všetci návštevníci dostanú po preukázaní platnej vstupenky pri príchode na festival festivalový náramok s QR kódom, ktorý je neprenosný. Pre umožnenie vstupu a zotrvanie v areáli festivalu ste povinný mať náramok po celý čas trvania festivalu na ruke. S týmto náramkom môžete vchádzať a vychádzať z areálu kedykoľvek. Náramok odovzdáte až po skončení celého festivalu alebo vášho festivalového dňa.
Nakoľko sa festival koná na veľkej voľnej ploche, návštevník sa môže pohybovať kdekoľvek v rámci areálu (mimo VIP zóny, ak nedisponuje touto vstupenkou). Tribúny a vyhradené miesta na sedenie nie sú k dispozícii.
Zahraniční aj domáci interpreti vystúpia na dvoch veľkých stejdžoch - Main stage, Electronic stage. Pripravené je aj kempingové mestečko, pitná voda, zdravotné stredisko, gastro stánky, parkovacie státie, oddychové a iné zážitkové aktivity, zábavný park, detská zóna, VIP zóna a mnohé ďalšie atrakcie a aktivity.

Platenie na festivale - LOVESTREAM je cashless

Na LOVESTREAM Festivale sa platí s NFCtron. Platby v hotovosti ani kartou nebudú v areáli možné. Oproti minulému roku prinášame ale skvelé vylepšenia! Kredit pre platby si môžete dobiť rovno pri nákupe vstupenky cez NFCtron Tickets alebo v iOS mobilnej aplikácii NFCtron. Vďaka tomu si tak odbavíte kredit priamo pri vstupe do areálu - obdržíte náramok s čipom a dobitým kreditom a na dobíjacie miesto tento rok vôbec nemusíte chodiť! Stačí si dobiť dostatočný kredit online.

Platenie v areáli bude vďaka NFCtron rýchlejšie, prehľadnejšie a hlavne bezpečnejšie. Pokiaľ všetko neutratíte, o zvyšok kreditu neprídete. O vrátenie zostatku si môžete bezplatne požiadať až po dobu 14 dní od ukončenia akcie. Platby v hotovosti ani kartou nebudú v areáli možné.
  1. Kúpte si vstupenku cez NFCtron Tickets alebo v iOS mobilnej aplikácii NFCtron.
  2. Priamo k vstupenke si dobite kredit zdarma, úplne bez poplatkov - radšej viac, než menej, nech na festivale nemusíte dobíjať znovu. Zvyšok si môžete vždy nechať vrátiť späť na bankový účet.
  3. Po nákupe vstupenky s kreditom obdržíte QR kód, ktorý stačí pri vstupe do areálu ukázať - na základe tohto QR kódu odbržíte už DOBITÝ náramok s čipom. Na dobíjacie miesto tak chodiť vôbec nemusíte.
  4. Svoje výdavky sledujte v mobilnej aplikácii NFCtron, môžete tu hodnotiť vaše objednávky a po skončení akcie si jednoducho vrátiť kredit späť na váš bankový účet.
  5. Ak neminiete všetko, zostatok kreditu si môžete nechať vrátiť späť na bankový účet, a to do 14 dní od ukončenia akcie. Najrýchlejšie to zvládnete v mobilnej aplikácii NFCtron.
Stiahnite si mobilnú aplikáciu NFCtron, načítajte aktivovaný čip a sledujte útratu ešte pohodlnejšie! Vďaka aplikácii môžete navyše hodnotiť objednávky pomocou hviezdičiek s komentárom a odovzdať nám tak feedback pre ďalšie ročníky. Pozor! Dobiť si kredit v aplikácii je možné iba pred festivalom, nie v jeho priebehu. Po ukončení akcie si môžete do 14 dní najjednoduchšie požiadať o vrátenie zostatkového kreditu späť na váš bankový účet.

Sťahuj z App Store (TU)
Sťahuj z Google Play (TU)
Náramok s čipom obdržíte pri vstupe do areálu. Náramok s čipom slúži ako identifikačná páska a nie je možné využiť čip z roku 2023.
Po každej objednávke vám zostatok predajca ukáže. Zostatok zistíte taktiež v mobilnej aplikácii NFCtron, jednoducho pomocou načítania čipu. O každej platbe vám príde vždy aj upozornenie, nezabudnite si ich v mobile povoliť.
Vrátenie zostatku kreditu je zadarmo a bez obmedzenia na účty vedené v EUR aj v CZK. Stačí načítať čip do mobilnej aplikácie NFCtron a o vrátenie kreditu na bankový účet požiadať. O jeho vrátenie si môžete zažiadať až do 14 dní od ukončenia akcie. Peniaze v hotovosti nevraciame.
Vstupenku tlačiť nemusíte, myslíme na prírodu. Stačí QR kód v mobile.
Nie! Jediná možná platba v areáli bude pomocou náramku s čipom.
Dobiť si kredit bude možné aj na mieste, aktivačný poplatok je ale 2 EUR a túto možnosť NEODPORÚČAME. Ak si dobijete kredit online, urýchlite vstup do areálu!
Ohľadom dobitia kreditu k vstupenkám z Ticketportal budeme čoskoro zdieľať informácie. Stay tuned!
Náramok s čipom je navrhnutý pre viacdenné akcie a festivaly, kde slúži aj ako identifikačná páska. Preto má na mieru vyrobený uzáver, ktorý nedovolí náramok z ruky zložiť inak než jeho rozstrihnutím. Pokiaľ by sa ale predsa len zadarilo, bezodkladne vyhľadajte na dobíjacích miestach podporu NFCtron, ktorá čip zablokuje a problém s vami individuálne dorieši.
Obráťte sa na Support NFCtron na e-maile info@nfctron.com. Na festivale sa obráťte na NFCtron TOP-UP point, kde nájdete zaškolený personál, ktorý vám s čímkoľvek pomôže a zodpovie na všetky otázky.

Doprava na festival a parkovanie

Na festival sa dostanete prostredníctvom bratislavskej MHD na zastávku OC Vajnory, osobným autom (potrebné zakúpiť si parkovanie), taxíkom alebo na bicykli na adresu Staré letisko Vajnory.
Pre návštevníkov máme dispozícii limitovaný počet parkovacích miest. Zakúp si svoje parkovacie miesto na festivale už dnes tu.

Ubytovanie v areáli festivalu

Areál bude disponovať vlastným vopred pripraveným stanovým mestečkom Tent Inn priamo v areáli Vajnorského letiska. Je k dispozícii od piatku 12:00 do pondelka 12.00 hod. Pre vaše pohodlie je umiestnené priamo v areáli festivalu spolu so sprchami a toaletami a je strážené SBS službou. Stan v stanovom mestečku je potrebné si vopred zakúpiť.
Na výber máme:

  • Classic aj Black & Fresh stany pre 2-3 osoby - pozri tu
  • Air Bed nafukovací matrac


Navyše ponúkame parkovanie pre auto s možnosťou postaviť si vlastný stan hneď vedľa (Camping + parking). V tomto prípade je potrebné si vopred zakúpiť parkovacie miesto Camping + parking v hodnote 69€ tu.
Vlastný stan si môžete priniesť iba v prípade, ak si zakúpite Parkovacie miesto s možnosťou postaviť si vlastný stan hneď vedľa (Camping + parking) v hodnote 69 € na našom webe. Pre vaše pohodlie je plocha pre Parking + Camping umiestnená priamo v areáli festivalu spolu so sprchami a toaletami a je strážené SBS službou.

Jedlá a nápoje

Zdravotnícke stredisko sa bude nachádzať priamo v areáli festivalu. V prípade potreby si návštevníci budú môcť kúpiť lieky priamo v lekárni. Práve tam si zároveň môžu uskladniť svoje vlastné lieky v chladiacich boxoch.

Podmienky vstupu na festival

Kompletné podmienky vstupu na festival si prečítajte webe.