Ohlásili sme prvé mená!❤️

12.4.2024

Je tu opäť ten čas roka, keď sa blíži tretí ročník obľúbeného Lovestream Festivalu, ktorý sa uskutoční na starom letisku vo Vajnoroch v Bratislave. Po dvoch neuveriteľne úspešných ročníkoch, ktoré na jedno miesto pritiahli hviezdy ako Red Hot Chili Peppers, Dua Lipa, a Imagine Dragons, sa môžeme tešiť na ďalšie nezabudnuteľné vystúpenia svetových hviezd.

Kedy a kde? Zapíšte si do kalendárov!

Festival sa uskutoční počas troch nabitých dní, od 16. do 18. augusta 2024, na obrovskom priestore, ktorý sa rozprestiera na viac ako 100 futbalových ihrísk.

S radosťou vám predstavujeme prvé mená, ktoré vás čakajú na Lovestream Festivale 2024:

Rita Ora:

Táto britská speváčka je známa svojimi hitmi ako "Hot Right Now" a "How We Do (Party)", a jej vystúpenie nepochybne prinesie energiu, ktorú na festivale milujeme.

Dimitri Vegas & Like Mike:

Toto grécko-belgické DJ duo je známe svojimi elektrizujúcimi vystúpeniami a obrovským počtom fanúšikov po celom svete. Pripravte sa na nezabudnuteľný tanečný zážitok.

Ray Dalton:

Americký spevák, ktorý získal slávu vďaka spolupráci s Macklemore na hite "Can't Hold Us", zaručene prinesie hitovú atmosféru, ktorá rozhýbe každého.

Tom Walker:

Tento škótsky spevák a textár je známy skladbou "Leave a Light On" a určite zasiahne vaše srdcia svojimi emotívnymi baladami.

Dennis Lloyd:

Izraelský multiinštrumentalista a spevák, ktorý zaujal svet svojím hitom "Nevermind", predvedie svoj jedinečný mix popu, R&B a elektroniky.

Joker Out:

Táto vzrušujúca slovinská rocková kapela si získala srdcia fanúšikov po celej Európe a teraz sa chystá na Lovestream s plným nasadením.

Rosa Linn:

Mladá hudobná talentovaná umelkyňa z Arménska, ktorá sa preslávila piesňou "SNAP", určite prinesie niečo unikátne a svieže.

Tujamo a HI-LO:

Milovníci elektronickej hudby, zbystrete pozornosť! Tieto hviezdy elektronického beatu vás nenechajú stáť pokojne.

Pridaj sa k nám na tieto tri dni plné hudby, zábavy a nezabudnuteľných zážitkov.

🔥 Už teraz sú v predaji trojdňové lístky, tak neváhaj a zabezpeč si svoje miesto na festivale! 🔥

Kúpiť lístok

Tešíme sa na teba!

P.S. Sleduj našu stránku a nezmeškaj žiadne ďalšie informácie o line-upe a vstupenkách! #Lovestream2024