Na LOVESTREAM príde najväčší DJ všetkých čias - Tiësto!

27.4.2024

Máme vzrušujúce správy pre fanúšikov elektronickej hudby! Na LOVESTREAM Festival prichádza legendárny holandský DJ a producent, Tiësto! Tento svetový fenomén, označovaný za krstného otca elektronickej tanečnej hudby (EDM), opäť rozprúdi naše srdcia a tanečné plochy.

Tiësto, ktorý bol v minulosti ocenený titulom "najväčší DJ všetkých čias" a "najlepší DJ posledných 20 rokov" v prestížnych anketách časopisu Mix a DJ Mag, je známy svojimi elektrizujúcimi setmi a nezabudnuteľnými hitmi. Jeho remix skladby "Silence" od Delerium so Sarah McLachlan z roku 2000 ho definitívne preslávil medzi širším publikom. Odvtedy Tiësto neustále dominuje svetovým hudobným scénam, čo dokazujú jeho posledné hity ako "The Business" a "Waterslides".

Príchod Tiësta na LOVESTREAM Festival poteší všetkých slovenských fanúšikov elektronickej hudby. Sme nadšení, že môžeme na Slovensku privítať takúto globálnu hviezdu a zároveň vám poskytnúť príležitosť byť súčasťou tohto magického hudobného zážitku.

Nenechajte si ujsť šancu vidieť Tiësta naživo! Vstupenky sú už v predaji, tak neváhajte a zabezpečte si svoje miesto medzi tisíckami ďalších fanúšikov hudby a tanca.

Kúpiť lístok